אודות COOL CLUB

COOL CLUB נוסדה בפולין בשנת 2001. COOL CLUB היא חברה ייחודית לבגדי ילדים, אביזרים נלווים והנעלה, אשר נוצרה על ידי מעצבי חברת SMYK - חברה בינלאומית של מוצרים לילדים, רשת קמעונאית שבסיסה בוורשה, עם יותר מ-300 חנויות ברחבי העולם. הצלחתה מבוססת על איזון בין טעמם של הילדים לבין ציפיות ההורים לגבי סגנון ואיכות הביגוד וההנעלה המוצעים, בשילוב עם מחירים נגישים לכל בית.

 

בתהליך הכנת הקולקציה החדשה של COOL CLUB, מעצבי SMYK זוכרים שהילדות היא שילוב של רגעים ייחודיים, החקוקים בתודעה לנצח. מנקודת מבטם של הילדים, תמיד חשוב יותר להרגיש בנוח ולהיראות מגניב. הורים, לעומת זאת, בוחרים תלבושות העונות על הצרכים של ילדים פעילים ושמחים. הבגדים של COOL CLUB מספקים באופן מושלם את צרכי הילדים וההורים כאחד, מכיוון שהם עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר, המותאמים לעור הרגיש של התינוק, הם מתאימים לכל אירוע ויחד עם זאת נסבלים. החברה שמה לה למטרה ללוות את לקוחותיה הצעירים בכל רגע בחייהם – מגיל לידה ועד גיל 14. בחיי היום-יום, אך גם באירועים מיוחדים.

 

כל קולקציית COOL CLUB מעוצבת בהשראת הטרנדים האחרונים בעולם האופנה. המעצבים של SMYK/COOL CLUB עוקבים אחרי הטרנדים מקרוב ומיישמים אותם לרעיונות יצירתיים. הורים המבקרים בחנויות COOL CLUB, בטוח ימצאו בגדים, נעליים ואביזרים חדשים וייחודיים לכל קבוצת גיל. חברת COOL CLUB היא השתקפות של ילדות מאושרת: שמחה, צבעונית, חסרת דאגות ומלאת הרפתקאות. נוצר עבור ילדים, אבל מוערך על ידי כל המשפחה.